Фігуранта справи з розкрадання коштів у проекті "Стіна" Кашубу заарештували на два місяці

Фігуранта справи з розкрадання коштів у проекті "Стіна" Кашубу заарештували на два місяці Фото: з відкритих джерел

Кашуба свою провину не визнає і заявляє, що "були певні недоліки в роботі, але це з часом це виправлялося", - повідомляє "112 Україна". Об этом сообщает КРИМИНАЛЬНАЯ РОССИЯ со ссылкой на СМИ.

Також він наполягає, що сума застави — це занадто велика сума, яку він не зможе внести, тому заставу вносити не буде.

Захист каже, що вже готує апеляцію.

Нагадаємо, семи особам, затриманим напередодні в рамках розслідування справи про розтрату грошей, виділених на проект "Стіна", повідомили про підозру.

Як відомо, 8 серпня детективи НАБУ та прокурори САП затримали шістьох осіб, ймовірно причетних до розкрадання коштів так званого проекту "Стіна".

Серед затриманих — службові особи Державної прикордонної служби та підприємств-підрядників.

Того ж дня затримано ще одну особу яка, за версією слідства, виконувала роль посередника. Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом розтрати коштів державного бюджету під час реалізації так званого проекту "Стіна" детективи НАБУ здійснюють з березня 2016 року.

Попередня кваліфікація — ч. 5 ст.191 ККУ, ч.2 ст.364, ч.2 ст.366 та ч.2 ст.210 КК України. За результатами судово-будівельних експертиз сума встановлених збитків, завданих державі внаслідок злочину, викритого Національним бюро, складає 16,688 млн₴

"Стіна" — це проект з інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону, територій, прилеглих до районів проведення антитерористичної операції та Автономної Республіки Крим.


Джерело статті: “http://ipress.ua/news/figuranta_spravy_z_rozkradannya_koshtiv_u_proekti_stina_kashubu_zaareshtuvaly_na_dva_misyatsi_221693.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя