В Івано-Франківську, поліція змусила торгівку «самопалом», вилити у траву декілька літрів фальсифікованого алкоголю (фото)

В Івано-Франківську, поліція змусила торгівку «самопалом», вилити у траву декілька літрів фальсифікованого алкоголю

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/05/viliv.jpg

Мешканка Івано-Франківська запропонувала патрульному літру розведеного спирту, аби той не складав на неї протокол.

У вівторок патрульну поліцію викликали на вулицю Черемшини – власниця одного із приватних будинків перетворила свою оселю та подвір’я на сміттєзвалище.

За словами сусідів, 68-річна жінка продає розведений спирт на зупинці напроти “Космосу”. Тож патрульні пішли до неї на розмову. Та переконувала, що сміття не збирає – лиш пляшки та папір, які здає як вторсировину. У розмові із копами жінка запевнила, що вивезе все сміття вже за тиждень.

Водночас, поліцейські поцікавились, що в неї у сумці. Після недовгої розмови та зізналась, що має при собі кілька літрів розведеного спирту. Втім, переконувала, що торгувати ним не збиралась, а купила його, аби віддати знайомій. Та натомість мала дати картоплі, молока, яєць та інших продуктів, пише Бліц-інфо.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/05/spirt.jpg

Патрульні зазначили, що навіть купувати міцні спиртні напої домашнього виготовлення є адмінправопорушенням та карається штрафом. Та жінка переконувала, що ним не торгує, а використовує для бартеру та розраховується за допомогу. Тож просила її не штрафувати. І навіть запропонувала поділитись з патрульним літрою. Та той відмовився. У підсумку, жінка вирішила вилити весь запас фальсифікованого алкоголю у траву.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/05/semenyuk.jpg

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/05/spiRtyaka.jpg

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/05/DSC_1563-7.jpgДжерело статті: “http://pravda.if.ua/news-123289.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя