На Дрогобиччині не вважають полоненого земляка дезертиром

Тарас Гапьяк, дезертир, видео, пленЖители Дрогобиччині выступили в поддержку военнослужащего Тараса Гапьяка, которого штаб АТО считает дезертиром. Про це повідомляє Бориславської міської ради.


Нещодавно інтернетом прокотилася хвиля обурення громадян стосовно відеозвернення із зізнанням в дизертирстві сержанта ЗСУ Тараса Гапяка, яке було опубліковане бойовиками так званої ЛНР 11 травня. А вже12 травня Тараса позбавили звання та його справу передали у військову прокуратуру.


З приводу цієї ситуації 15 травня в сесійній залі Бориславської міської ради громадські організації організували прес-конференцію. Рідні, волонтери, військові, не вірять в можливість його дизертирства за два місяці до ротації і обурені осудженням не судженого, недоведеністю злочину.


14 громадських організацій Дрогобиччини письмово звернулись до народних депутатів України, учасників АТО взяти під контроль питання повернення з полону Тараса та хід розслідування причин його потрапляння в полон.


Як повідомляє , мати Гапьяка стверджує, що її сина бойовики взяли в полон. Військовослужбовці кажуть, що визнання Гапьяка вибито під тиском, а саме відео змонтоване.


Джерело статті: “http://lviv.sq.com.ua/ukr/news/novini/18.05.2017/na_drogobychine_ne_schitayut_plennogo_zemlyaka_dezertirom/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя