Університет Короля Данила провів день відкритих дверей у Середньовічному стилі (Фото)

Зі сміхом і жартами в івано-франківському Університету Короля Данила провели день відкритих дверей у Середньовічному стилі. Подвір’ям університету розгулювали викладачі в костюмах монахів і лицарів, студентки в костюмах придворних дам або ж служниць і навіть «Кат» загрозливо розмахував сокирою, погрожуючи присутнім смертною карою. Впізнаючи своїх наставників у незвичних образах, студенти весело робили кумедні фото.
Університет Короля Данила провів день відкритих дверей у Середньовічному стилі
Під звуки горнів на подвір’я в’їхала карета і з неї вийшов «Король» – ректор Університету Короля Данила доктор юридичних наук, професор Андрій Луцький. Він зізнався, що на троні сидіти досить непогано: «Ми можемо побачити наші досягнення за 20 років: маємо якісно обладнані аудиторії, хороші лабораторії, у нас відбувається дуже багато різних подій. Я задоволений здобутками нашого університету, але ми не зупиняємося на досягнутому і рухаємося вперед».
Університет Короля Данила провів день відкритих дверей у Середньовічному стилі
«Коли навчальний заклад тільки створили, він мав назву «Університет права ім. Короля Данила Галицького», тепер він називається «Університет Короля Данила». Людина, яка не знає свого минулого, не має чого робити у майбутньому, тому ми й вирішили провести День відкритих дверей у такому стилі. В усьому світі люблять реконструкції. А уміння посміятися сама з себе – це вища майстерність», – розповів проректор з виховної роботи Олег Андрухів.
Університет Короля Данила провів день відкритих дверей у Середньовічному стилі

Керівники Університету Короля Данила вирішили проводити таке незвичне дійство щороку, тим більше, що День народження навчального закладу співпадає з Днем міста і є справжньою родзинкою у розмаїтті різних заходів.


Джерело статті: “http://paralleli.if.ua/news/73522.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя