Коли майбутній президент Росії повторить вчинок Штайнмаєра – ми подумаємо про прощення, – блогер

Коли майбутній президент Росії повторить вчинок Штайнмаєра – ми подумаємо про прощення, – блогер
Блогер Андрій Капустін на своїй сторінці в Facebook пише про те, що справжнє покаяння – це, коли президент Німеччини кладе вінок в пам’ять жертв Голокосту в залі «Ізкор» меморіального комплексу Яд-Вашем в Єрусалимі. Колись подібний крок зробив канцлер ФРН Віллі Брандт, який став на коліна там, де було Варшавське гетто.

Тепер вчинок Брандта повторив президент Німеччини Штайнмаєр, який сказав — «Ми, німці, взяли на себе немислиму вину. У цьому місці пам’ять перетворюється в біль, в жаль, в сором і ганьбу. Ми беремо на себе відповідальність за те, що тоді сталося, і стаємо на бік Ізраїлю, щоб працювати разом заради спільного майбутнього».

«Це повинно стати уроком для того політика, який очолить Росію, коли він зможе приїхати до Києва, покласти вінок у пам’ять жертв російської агресії проти України і сказати: «Ми, росіяни, взяли на себе немислиму вину. У цьому місці пам’ять перетворюється в біль, в жаль, в сором і ганьбу. Ми беремо на себе відповідальність за те, що тоді сталося, і стаємо на бік України, щоб працювати разом заради спільного майбутнього». А до цього стане на коліна під Іловайськом, Авдіївкою та в інших меморіальних місцях і ось тоді ми подумаємо щодо вибачення...», — підсумував Андрій Капустін.

Джерело статті: “http://replyua.net/blog/63671-koli-maybutny-prezident-rosyi-povtorit-vchinok-shtaynmayera-mi-podumayemo-pro-proschennya-bloger.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя