На Верховинщині пройшов чемпіонат України із водного туризму

news-image: На Верховинщині пройшов чемпіонат України із водного туризму
Нещодавно на річці Чорний Черемош поблизу села Бистрець Верховинського району відбувся чемпіонат України зі спортивного водного туризму «Черемош – 2017». Паралельно пройшов і чемпіонат Європи з даного виду спорту.

Учасники змагалися на дистанціях «Спринт», «Довга гонка ралі» та «Слалом». Поєдинки відбувалися на каяках, байдарках, катамаранах двомісних та чотирьохмісних. Загалом, участь у чемпіонаті взяли 17 команд із 10 областей України. Річка Черемош демонструвала свій норовливий характер щомиті, тож доводилося прикладати максимум зусиль та високу майстерність, щоб долати дистанції якнайшвидше.

Команда Івано-Франківської області, до складу якої увійшли фахівці Чорногірського пошуково-рятувального загону головного управління ДСНС України у Івано-Франківській області, посіла шосте місце.

Нашим спортсменам довелося мірятися силами навіть із олімпійськими чемпіонами із греблі. Але хлопці виявилися не із слабкодухих, і в результаті жорсткої боротьби, наші спортсмени продемонстрували витримку, вправність та вміння долати кризові ситуації, високий професіоналізм та майстерність.

Спортсмени вкотре довели, що вміють працювати злагоджено й командно, а це є важливими показниками під час порятунку людей у екстремальних ситуаціях.

additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small


Джерело статті: “http://www.blitz.if.ua/news/na-verhovynschyni-proyshov-chempionat-ukrainy-iz-vodnogo-turyzmu.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя